Dětský den 2018

26. května jsme pořádali tradiční Dětský den. Od 13 hodin se otevřel Pohádkový les. Na 10 stanovištích účinkovalo 29 pohádkových bytostí. Pohádkovým lesem prošlo přes sto dětí. Po procházce lesem dorazily děti na hřiště, kde se mohli občerstvit, opéci buřty na ohni. Čekaly je další soutěže, ukázky hasičské techniky a novinka tohoto roku. Hasiči pro děti vyrobili kopec pěny, ve které se děti dosytosti vydováděly. Poté následovaly ukázky požárního útoku družstev dětí. Svoje umění předvedli starší i mladší žáci. Jelikož byl doslova horký den, vykoupali se i v kádi.
Dětský den se líbil nejen dětemale i dospělým. Ti nikam nespěchali a vydrželi při hudbě sedět a bavit se až do pozdního odpoledne.
Chceme poděkovat všem, kteří se na přípravě této akce podíleli.

Více fotek ve fotoalbu