Výměna techniky JSDH

V sobotu 25. března 2017 byla koželským hasičům předána repasovaná technika LIAZ CAS K 25. Tato cisterna byla zakoupena od města Chrastava. Na její repasi přispěl kraj Vysočina a obec Kožlí. Opravy provedla firma MikHT.CZ z Havlíčkova Brodu. Veřejnosti bude oficiálně představena v květnu na oslavách založení sboru. Předání proběhlo u hasičské zbrojnice. Sešla se zde celá výjezdová jednotka. Nejdříve se všichni seznámili s obsluhou vozidla a jeho příslušenstvím, poté byla doplněna výbava vozidla. Nakonec se strojníci vydali na kondiční jízdy, kde s technikou najezdili přes 60 km po úzkých vedlejších silnicích. Čas zbyl i na malou oslavu. Vozidlo bylo zařazeno do výjezdu jako prvovýjezdové. Stará CAS 25 byla poslána na zaslouženou opravu do téže firmy.
První výjezd na sebe nenechal dlouho čekat. Již 31.března jednotka vyjela s novým vozidlem na požár lesa do obce Sechov.

Více fotek z předání vozidla ve fotoalbu