Prověřovací cvičení

V pondělí 7.12. 2015 v 13:02 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár osobního automobilu v areálu firmy Austin Powder Service (areál bývalých muničních skladů). Jednotka vyjela v počtu 1+4. Na místo události dorazila jako první, za námi přijela jednotka z Hněvkovic. Na místě bylo zjištěno, že se jedná o prověřovací cvičení. Jednotky simulovaly zásah na hořící automobil. Naše jednotka utvořila dopravní vedení s rozdělovačem a jeden C proud na hašení automobilu. Jednotka z Hněvkovic utvořila druhý C proud od rozdělovače na ochlazování vedle stojící budovy. Po ukončení cvičení a sbalení materiálu za přítomnosti vedoucího pracoviště IZS ú.o. Havlíčkův Brod pana mjr. Ing. Bc. Šacha, velitele stanice HZS Ledeč nad Sázavou ppor. Šimanovského a zástupci firmy bylo provedeno vyhodnocení cvičení. Až na drobné chyby bylo cvičení hodnoceno kladně. Poté se jednotky seznámily s areálem firmy a vrátily se zpět na základny.