Požár rodiného domu

11. 8. 2013 v 22.19 hodin byl jednotce vyhlášen poplach na požár nízké budovy v Ledči nad Sázavou ? Růžová ulice. Jednotka vyjela v počtu1+7. Jednalo se o požár rodinného domu. U požáru zasahovaly profesionální sbory z Ledče a Světlé nad Sázavou a dobrovolné sbory z Ledče a Kožlí. K likvidaci ohně bylo použito několika vodních proudů. Probíhalo jak samotné hašení, tak ochraňování okolních objektů. Koželská jednotka dostala za úkol doplňování vody do cisterny dobrovolných hasičů z Ledče. Zbytek mužstva pomáhal se strháváním ohořelých krovů. Po lokalizaci požáru naše jednotka doplnila vodu u hydrantu a vrátila se na základnu. Akci jsme ukončili po 24. hodině.
Při události nebyl nikdo zraněn. Předběžná škoda je 500 tisíc korun, uchráněné hodnoty 5 milionů korun. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje.