Pohádkový les 2013

V sobotu 1. 6. 2013 se uskutečnil Dětský den s pohádkovým lesem. Přípravy začaly už měsíc předem. V lese se objevily nové pohádkové postavy, například z pohádky Tři veteráni nebo z pohádky O veliké řepě. Připravovaly se i soutěže a občerstvení na hřišti. Bohužel počasí nám opět i letos ukázalo své. Déšť a zima nás provázely celé dva týdny. I když se v pátek vyjasnilo, v sobotu dopoledne se zase zatáhlo a v poledne začalo mrholit. Bylo rozhodnuto, že se akce uskuteční za každého počasí. Proto jsme se ve třináct hodin s deštníky a smíšenými pocity přesouvali do lesa. Naštěstí se naše černé obavy nevyplnily.
Před vchodem do lesa už čekali rodiče a děti. Celkem lesem prošlo 67 dětí. V pláštěnkách probíhaly na hřišti soutěže i opékání buřtů. Na závěr bych chtěl všem poděkovat. Nejen pořádajícím, ale i rodičům a dětem, kteří přišli a nenechali nás tam stát samotné v dešti. Už se těšíme na příští rok.

Více fotek ve fotoalbu