Mikulášská nadílka

V sobotu 3. prosince proběhla tradiční Mikulášská nadílka. Začátek byl ve 13 hod, ale rodiče a děti se začali scházet už po dvanácté hodině. Ve 13 hodin byl sál už skoro plný. Letos jsme rozdali dětem rekordních 68 balíčků. To ještě nepřišli děti z Bohumilic a Sechova, kde si dělali nadílku svoji. Myslím si, že Mikuláš, dva andělé a čtyři čerti byl pro děti silný zážitek. K tomuto zážitku přispěl i DJ Bříza, který nám představil svoji novou aparaturu. Jeho komentáře, ale především hudba, světelné a kouřové efekty pomohly vytvořit neobvyklou atmosféru. Dík patří všem, kdo zajišťovali chod celé akce, těm kdo se oblékli do kostýmů, i těm kdo se zúčastnili přípravy sálu i nedělního úklidu. Poděkovat chceme i všem rodičům, kteří formou dobrovolného vstupného přispěli na tuto akci. Veškeré nemalé náklady spojené s akcemi pro děti nese plně kasa našeho spolku. Těšíme se na další společné akce pro děti.

Více fotek z akce ve Fotoalbu