Požár nízké budovy

V sobotu 26. února 2011 v 10.38 byl jednotce vyhlášen poplach na požár nízké budovy v Ledči nad Sázavou v ulici Pod Stínadly. Později bylo operačním střediskem upřesněno, že se jedná o požár kuchyňské linky, která vzplála od zapomenutého jídla na sporáku. Jednotka vyjela v počtu 1+5. Po příjezdu na místo zde již zasahovali profesionální hasiči z Ledče nad Sázavou. Starší majitelka domu si na pomoc zavolala sousedy, kteří přivolali hasiče a povedlo se jim kuchyňskou linku před příjezdem jednotek uhasit. Jednotky tedy provedly dohašení a odvětrání zakouřených prostor pomocí přetlakové ventilace. K zásahu byli povoláni také profesionální hasiči ze stanice ve Světlé nad Sázavou. Naše jednotka se vrátila zpět na základnu krátce před polednem. Škoda po požáru byla vyčíslena na 20 tisíc korun.