Hasičský ples

Dne 30. ledna 2010 se konal tradiční Hasičský ples v Kulturním domě Kožlí. K tanci a poslechu hrála skupina E.M.I.L. O půlnoci proběhlo losování o ceny hodnotné tomboly. I touto cestou bychom chtěli poděkovat našim partnerům a sponzorům, kteří nám ceny věnovali. Jako občerstvení byly okolo půlnoci podávány čerstvě usmažené kuřecí a vepřové řízky. Zábava probíhala v klidu až do ranních hodin. S kapelou byl sjednán termín na další ples v roce 2011. Bude to 29. ledna 2011 v kulturním domě.

Akci hodnotíme jako vydařenou. Ale aby mohla proběhnout, předcházela jí spousta hodin práce a času našich členů, jak při roznášení pozvánek, výzdobě a úklidu sálu, shánění tomboly, tak i těch, kteří neusedli za stoly v sále, ale postavili se za výčepní pult, výběrčí stolek anebo se starali o pořádek. Všem patří dík.

Více fotek ve Fotoalbu