Požár ubytovny

V sobotu 5. září 2009 22:39hod. byl vyhlášen JSDH poplach na požár ubytovny zahraničních dělníků v Ledči nad Sázavou naproti firmě Kovofiniš. Jednotka vyjela v počtu 1+7, dorazila na místo současně s dobrovolnými hasiči z Ledče(CCF 4000 CAMIVA), na místě již zasahovali profesionální hasiči z PS Ledeč nad Sázavou(CAS 15 MAN). Poté dorazily zálohy s výsuvným žebříkem(AZ 30 IFA).  Hořel starý nábytek, který se nacházel v prostoru schodiště. Celý objekt byl silně zakouřen. Tři členové s profesionálními kolegy  provedli za pomocí dýchací techniky průzkum a prohledání druhého a třetího patra budovy. Ostatní členové pomáhali s  evakuací ubytovaných dělníků po automobilovém žebříku. Po kompletním prohledání budovy a lokalizaci požáru byla jednotka poslána zpět na základnu. U události také zasahovali profesionální hasiči ze Světlé nad Sázavou(CAS 32 T815).