Odborná stáž na PS Ledeč nad Sázavou 2020

V sobotu 8. února od osmi hodin se naše jednotka společně s jednotkami SDH Ledeč, SDH Jedlá a SDH Pavlov zúčastnila odborné stáže na požární stanici v Ledči nad Sázavou. Po provedení organizačních záležitostí byla s členy probrána zdravotní příprava a dále představena nová výjezdová technika profesionálních hasičů. Následoval zátěžový výcvik nositelů dýchací techniky, po probrání teorie a provedení uživatelské kontroly vyrazili nositelé s nasazeným dýchacím přístrojem na Ledečský hrad a zpět. Po doplnění lahví a provedené údržbě dýchacích přístrojů se jednotky vrátily zpět do svých zbrojnic.

Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci.

Více v rubrice Aktuality

Pro členy SDH

V současně době jsou z bezpečnostních důvodů a nařízení opatření vlády ČR všechny školení JSDH, schůze výboru SDH a schůzky Mladých hasičů Kožlí až do odvolání zrušeny.

Facebook

Přihlášení